Kdo je (v Kleci) kdo

Jiří Váňa (1971) - basista, s Klecí hraje od roku 2000 (dříve působil v několika pražských kapelách, například v Hlaváčově Naslouchejte hlasu vypravěče). Kromě svého hudebnictví je vzorným otcem rodiny (má tři syny, bydlí v domku na venkově) a obchodníkem se vším chladícím. 

Jakub Schmid (1975)- bankéř, multiinstrumentalista (kytara, trubka, baskřídlovka, piáno, cello, mám pokračovat?) . V Kleci hraje hrlavně na akordeon a trubku. 

Jakub

Jan Švamberg (1982) - dříve záložní bubenák, nyní hlavní bubeník, několik let již diplomovaný bubeník, učitel bubnování, též zapálený řidič a nejrozumnější člen. V současnosti na otcovské dovolené, zastupován Jarabákem Kudydem.

Honza

Martin Šmíd (1970) - zakladatel skupiny, hráč na flétnu, zpěvák, autor českých textů a několika melodií, kromě hudby též matematik a student dalších více či méně podivných teorií, ženatý. V kapele zastává funkci frontmana. Svou rockovou dráhu zahájil v roce 1995 v kapele Kapitán Kajman (v jejím takzvaném strašlivém období), po odchodu o rok později spoluzaložil folkrockovou skupinu Lunovis, odkud odešel po roce a půl. Na jaře 1997 zakládá Klec, kde působí dodnes (již jako jediný původní člen). Otec tří dětí, snažicí se uchránit je před civilizací bydlením na samotě.

Štefan Čulík (1965) elektrický kytarista a zpěvák, v civilu doktor práv a ministerský úředník. Původem ze Slovenska, což předurčuje například jeho zálibu v uzeninách. Adam Gebert (1976) Jirkův bývalý kolega z oddílu,  současný saxofonista, magistr češtiny, scenáristiky a dramaturgie, otec syna Vaška.
Adam


Kdo byl kdo - galerie exčlenů

Elmar Tausin-
ger
(1986)
 -k larinetista a dvorní teenager, též student židovského gymnázia. Proslulý též svým angažmá v divadle Mamaya & Papaya

Jana Modráčková (1975) - bubenice, zpěvačka a trumpetistka (to poslední ale ne v Kleci). Malá postavou, razantní hudebním projevem, vystudovaná zemědělkyně. Na pražské rockové scéně se uvedla několikaletým působením v legendárních Zubech nehtech, v současné době ji můžeme najít též v sestavě pražského Trabandu.


Karolína Vančurová (1982) - houslistka a violistka, harcovnice židovské scény (dříve působila ve skupinách Ester a Chesed), ale i folku (hrála na housle v obnovených Sestrách Steinových) studentka a vážná hudebnice, matka (též Martinových) dětí.

Členy Klece různě dlouhou dobu byli: Michal Šmíd, Filip Gut, Ondřej Kudyd Tichý, Martin Kopecký, Antonín Hluštík a Karel Kolesa